272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Pomocy! Strona szybuje w dół w wynikach wyszukiwania

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
Jeszcze kilka miesięcy temu byłem zadowolonym biznesmenem internetowym. Mój sklep online z kosmetykami był w TOP 10 w Google. Generowało to oczywiście całkiem spore zyski. Jednak od około miesiąca strony znacznie spadła w rankingu Google. Nie wiem co robić. Macie jakieś rady?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 11
Location: Choszczno
A kto zajmuje się pozycjonowaniem Twojego sklepu?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
Już od ponad roku jest to student informatyki- przyznam, że wybrałem takie rozwiązanie ze względu na niższe koszty…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wrocław
I to właśnie Twój błąd @Pimpek. Ja do promocji swojego biznesu nigdy nie wybrałbym studenta tylko profesjonalną agencję SEO. Zerknij sobie na tą agencję https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/. To firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Na jej koncie jest wiele prestiżowych nagród. Na stronie tej agencji możesz bezpłatnie zapytać o wycenę usług.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Piotrków Trybunalski
A czy pozycjonujesz może Twój biznes również lokalnie? W przypadku mojego biznesu takie rozwiązanie sprawdza się bardzo dobrze. Już jakiś czas temu o zaletach tego typu pozycjonowania przeczytałem na https://wszczecinie.pl/aktualnosci,rozwoj_firmy_w_szczecinie_dzieki_pozycjonowaniu_stron,id-35641.html. Lektura tego artykułu na pewno nie była straconym czasem.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Toruń
Dla początkujących przedsiębiorców internetowych polecam świetny artykuł https://marketing-portal.pl/pozycjonowanie-firmy-w-google-od-czego-zaczac/.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
Wiem coś studentach informatyki… To jednemu z nich powierzyłem opiekę nad serwisem i jego pozycjonowanie. Efekt po kilku miesiącach był taki, że strona przestała działać. Przyczyny takich awarii jakie opisuje ten artykuł www.grupa-tense.pl/blog/dlaczego-strona-nie-dziala-4-najczestsze-powody-awarii/ nie były obecne w tym przypadku. Niewątpliwie wina leżała po stronie studenta.

Post Reply

Page: 1