272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Jak zacząć swoją przygodę z marketingiem internetowym?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Andrychów
Wiele się ostatnio mówi na temat marketingu internetowego. Poszukiwani są specjaliści w tej dziedzinie, którzy mogą liczyć na całkiem niezłe zarobki. Również i ja chciałabym w przyszłości zaliczać się do tej grupy. Zatem od czego zacząć swoją przygodę w tej dziedzinie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
Internet, Internet… i jeszcze raz Internet. To on jest skarbnicą wiedzy w wielu dziedzinach, także w obszarze marketingu internetowego. Dostępne są wszelkiego rodzaju kursy i szkolenia, które w bardzo przystępny sposób omawiają tajniki skutecznego marketingu. Wystarczy tylko poszukać…
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wrocław
Blogi internetowe to również bardzo dobre miejsce na zgłębianie wiedzy. Przykładowo, ten blog o marketingu, publikuje ciekawe porady specjalistów i najciekawsze wiadomości z branży. Wszystko napisane prostym, zwięzłym językiem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Może na początek poszukaj jakiegoś stażu czy praktyki w agencji reklamowej lub agencji SEO. Nic bowiem nie jest tak cenne jak zdobyte doświadczenie. Z czasem na pewno znajdziesz lepiej płatną pracę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
@Raszka ma rację! Grunt to od czegoś zacząć… W każdej chwili można natomiast uzupełnić swoją wiedzę z pomocą Internetu. Głowa do góry!

Post Reply

Page: 1