272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

My Little Pony cena jakaś normalna?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Kochane, pomóżcie, moje dziecko prosi mnie o tę zabawkę już tyle czasu, ze w końcu zdecydowałam się jej to kupić. Gdy jednak byłyśmy w sklepie ich cena mnie przeraziła! Gdzie mogę znaleźć je w jakiejś normalnej cenie? Nie wierzę że nie ma czegoś tańszego!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
zasada jest zazwyczaj taka sama - w internecie jest duzo taniej niż w sklepach, ja kupowałam na stornie Ebambini i nie dość ze było duzo taniej niż w sklepie to jeszcze była darmowa wysylka bo mieszkam na Mokotowie
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Warszawa
no tez ostatnio bylam w sklepie w centrum i ta cena mnie przerazila!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Radom
No niestety jeśli chodzi o My Little Pony cena bardzo się różni w poszczególnych sklepach więc warto poszukać i posprawdzać w różnych miejscach przed kupnem. Tutaj nie dość że są sensowne ceny ebambini.pl/My-Little-Pony-c1502 to jeszcze jest sporty wybór. Także też radziłabym Ci skupić się na sklepach internetowych, bo te ceny w sklepach stacjonarnych z zabawkami to bardzo często czyste złodziejstwo! Jest tu też ogromny wybór wiec to też ułatwia życie – moja córka ma na przykład już kilka zabawek z tej serii więc na tej stronce łatwo mi było porównywać i dobrać kolejne zabawki do jej zestawu.
« Last edit by fragxperts on Fri Aug 18, 2017 9:55 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 9
Location: Uznam
ja zrobilam ten blad i dalam się namowiccorce na zabawke w sklepie a potem jak weszłam na stronke w necie to az mnie zatkalo jakie saroznice w cenach!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wrocław
Ach ta bajka… ja ostatnio nie słysze od swoich dziewczynek o niczym innym! Też chyba kupię im my little pony na urodziny, bo już chyba wszystkie koleżanki je mają

Post Reply

Page: 1