272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Co zakupić do mieszkania?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Opole
Cześć! Zwracam się z pytaniem – w jaki sposób można ozdobić ściany w domu? Pytam z tego powodu, ponieważ ostatecznie ukończyliśmy remont i teraz jest czas na dekorowanie odmalowanych wnętrz. Posiadacie jakiekolwiek propozycje? Czy dla przykładu lustra stylowe to korzystne rozwiązanie? Czekam na komentarze!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Charakter w którym jest zaaranżowany nasz dom zależny jest w szczególności od dobranych dodatków. Różnorodne rzeczy – czy to zamocowane na ścianach czy ustawione w różnych miejscach, nadawać będą określonego charakteru. I właśnie uwzględniać tę zasadę, kilka tygodni temu nabyłam niezwykle ciekawe lustra dekoracyjne do przedpokoju. Dzięki temu jego wnętrze wygląda jeszcze korzystnej! Evolution Home to sklep online, w którym zakupiłam dla siebie lustro – szczerze polecam obejrzenie ich strony http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Międzyzdroje
Banalna sprawa, że najlepszą ozdobą na ścianę mogą okazać się lustra. Sama takie wzięłam. Nawet jak poszukiwałam uznanej firmy to mój kolega polecił mi nowoczesny obraz przestrzenny. Czemu nie?! Może następnym razem, bo teraz tego nie szukam. Proszę Was pogadajmy o czymś innym. Albo wychodzę stąd. Nie doradzę Wam. Ciao!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Dobranie ozdób do mieszkania to ciężki temat. Tydzień temu żona zakupiła duże lustra srebrne. Bez wątpienia są niezwykle ładne, jednak po raz któryś nie konsultowała tego ze mną! Sam bym z radością też coś podobierał do pokoju dziennego bądź sypialni! Lecz dotychczas nie mam ku temu możliwości...
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Kocham zwiedzać XIW wieczne pałace! Niesamowite umeblowania czy dekoracje w ich salach dają mi okazję choć w marzeniach przenieść się do minionych czasów. Ja sama mieszkam w bloku, lecz staram się jak mogę, by moje pokoje, choć dzięki dodatkom, przywoływały te dawne klimaty. Całe szczęście aktualnie w sprzedaży jest możliwość znaleźć wiele ciekawych produktów!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Andrychów
Serdecznie dziękuję za zamieszczone wpisy. Zaskoczyło mnie na plus, że tak szybko odpowiedzieliście na mój wpis. Z pewnością przemyślę wszystkie propozycje, niektóre są naprawdę ciekawe! Poza tym fajnie, iż inne osoby także mają tego typu dekoracyjne wątpliwości. Jak już coś wybiorę, dam znać. Pozdrawiam serdecznie – hej!

Post Reply

Page: 1