272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Gdzie mogę kupić Provag żel?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 19
Location: Andrychów
Witajcie, nie wiem od czego zacząć, otóz wdała mi się jakas infekcja intymna, wiecie może gdzie w necie moge zamówić preparat Provag żel, bo wstydze się troche isc do apteki?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Międzyzdroje
Moim zdaniem nie masz się czego wstydzic i mogłabyś normalnie pójść do apteki, ale skoro już chcesz zamawiać zel przez internet to polecam Ci złożyć zamowienie w internetowej Aptece Mini, leki są tam tanie, a zamowienia są tam realizowane przez 7 dni w tygodniu, więc bardzo szybko otrzymasz zamowione preparaty, może poza żelem Provag kupisz tam preparaty do wlasciwej pielęgnacji miejsc intymnych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Radom
Ze swojej strony dorzuce jeszcze link. Na aptekamini.pl/provag-zel-30-g.html nie tylko zamówisz Provag żel z dostawą do domu lub do wybranego punktu aptecznego, ale znajdziesz tez więcej informacji na temat leku, przeciwwskazania i wskazania, jak powinnas go stosowac, aby wyleczyć infekcje, stosuj Provag najlepiej po kąpieli, wieczorem po dobrym osuszeniu okolic intymnych.
« Last edit by fragxperts on Fri Apr 27, 2018 12:52 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 11
Location: Piła
Aha, ktos tu wspominał, ze farmaceutyki zamowione w Aptece Mini można odbierać w punktach aptecznych stacjonarnych, czy to prawda, a gdzie konkretnie?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Opole
To może ja pomogę, listę punktów odbioru osobistego znajdziesz na aptekamini.pl, ale z tego co kojarzę główny punkt odbioru osobistego znajduje sie w Gdańsku na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie i jest on czynny od 7.00 do 20.00.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
A wracając do Provag żel, z pewnością jest to preparat bardzo skuteczny, szybko przynoszący ulge w infekcjach intymnych, jeśli się go stosuje zadnie z zaleceniami, ale jeśli infekcja bedzie nawracać lub używa się żelu przez dłuzy czas, wówczas idz do lekarza.

Post Reply

Page: 1