272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Kto zajmuje się fotografią biznesową w Katowicach?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Lublin
Prowadzę pośrednictwo nieruchomości w Katowicach i chciałbym zrobić zdjęcia moim pracownikom do zamieszczenia na stronie internetowej i w serwisach z ogłoszeniami. Znajomi mówili że powinienem znaleźć fotografa biznesowego (cokolwiek to znaczy). ktoś kogoś poleci, bo w necie pustka, a z polecenia jakoś tak pewniej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
takie zdjęcia to i u normalnego fotografa można zrobić. nawet zdjecia dowodowe się nadadzą.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Warszawa
Czasem ręce opadają jak się czyta takie rzeczy co kolega wyżej napisał. jeśli o finanse czy nieruchomości chodzi, to osoby przedstawione na zdjęciach muszą wzbudzić w potencjalnym kliencie zaufanie, przekonać go, że podejmuje dobre decyzje i mogą na nim polegać. taka jest siła internetu, gdzie wszystko odbywa się na zasadzie wizualizacji. Mogę ci polecić te studio fotograficzne http://www.foto-odbicie.pl/index.php/otografia-biznesowa-katowice/, już od lat zajmują się fotografią biznesową w Katowicach, mają duże doświadczenie w zdjęciach korporacyjnych, sama z ich usług korzystałam i jednak warto, bo sprzedaż podskoczyła.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Lublin
Dziękuję za polecenie. Obecnie mamy zdjęcia dostarczone przez samych pracowników i jak przejrzałem strony konkurencji to uznałem, że lepiej nie robic wstydu i to ujednolicić, żeby wyglądało profesjonalnie, bo tak jak napisałaś, zdjęcia i ogólny wizerunek jest ważny, zwłaszcza jak ktoś ma wydać kilkaset tysięcy na zakup nieruchomości..

Post Reply

Page: 1