272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Książeczka różaniec rodziców za dzieci gdzie można dostać?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Ustka
Poszukuję pewnej książki - różaniec rodziców za dzieci. Szukałam w księgarniach, nawet pytałam księdza ale niestety nic nie znalazłam. Są niby jakieś wydania elektroniczne, ale ja chcę koniecznie w postaci normalnej książki. Może ktoś mógłby mi pomóc?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Cześć. Jak mam być szczery to nie widzę sensu w kupowaniu takich książek bo uważam że modlitwa powinna przede wszystkim wypływać z serca. Kiedy coś czytamy, albo mówimy z pa-mięci to niekiedy przestajemy skupiać się na intencjach. Wychodzi z tego typowe klepanie pacierza a przecież nie o to chodzi. A jeśli już tak ci zależy to naucz się modlitw z książek elektornicznych i po sprawie.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Radom
Zupełnie się z kolegą nie zgodzę bo nie ma czegoś takiego jak klepanie pacierza. Jeśli intencje są szczere i mamy odpowiednie narzędzie komunikacji jakim jest modlitwa to jest ona w pełni war-tościowa. Taką książeczkę widziałam na stronie wydawnictwa JUT o ile się nie mylę. Pozdrawiam.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
Dokładnie jest tutaj: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/rozaniec-rodzicow-za-dzieci/ o ile o to chodzi :). W każdym razie sklep jest sprawdzony i rzetelny wiec można zamawiać. Moim zdaniem różaniec rodziców za dzieci książeczka, ebook, czy jakakolwiek inna forma jest bardzo wartościową modlitwą bo dotyczny naszych najbliższych i to jeszcze tych naj-słabszych. Każda modlitwa ma wartość, nawet zwykła zdrowaśka odmówiona na szybko, dlatego pamietajmy zeby modlic sie czesto nawet w myslach :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Warszawa
Dobrze powiedziane, często się modlę, nawet w drodze do pracy. Na dłuższe podróże zawsze zabieram z sobą różaniec i odmawiam w pociągu albo autobusie. Świetna forma spędzania czasu w trasie. W różnych miejscach człowieka nachodzą zupełnie inne inspiracje i pomysły :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
Dobry nawyk :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Ustka
Bardzo dziękuję za link, dokładnie o taką książeczkę chodziło. Powątpiewałam czy ktoś mi pomoże a tu taka miła niespodzianka. Dzięki raz jeszcze i pozdrawiam serdecznie.

Post Reply

Page: 1