272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Operacja niedosłuchu w Bydgoszczy na NFZ czy prywatnie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Lublin
Zastanawiam się czy istniej mozliwość leczenia operacyjnego niedosłuchu na Fundusz Zdrowia, czy też teraz takie leczenie nie jest juz refinansowane? Ile srednio czeka się na leczenie operacyjne? Czy znacie jakiegos dobrego laryngologa w Bydgoszczy?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Jak nie chcesz miesiącami czekać na wizytę u specjalisty to najlepiej idz do laryngologa prywatnie. Nawet prywatny laryngolog może skierować Cię na bardziej specjalistyczne leczenie. Operacje niedosłuchu w Bydgoszczy realizowane są w szpitalach panstwowych i chyba w jednej z klinik prywatnych, która ma kontrakt z NFZ. Pod tym adresem http://www.implanty-bydgoszcz.eu/laryngolog.html znajdziesz informacje o prywatnym leczeniu laryngologicznym. Co ważne, ten laryngolog może skierowac Cię na leczenie szpitalne, jesli będzie taka potrzeba.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Warszawa
leczenie operacyjne to chyba tylko w szpitalu
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Opole
A jakie konkretnie leczenie Cie interesuje? Proste zabiegi typu płukanie ucha czy usunięcie z niego ciala obcego wykonywane są w zwykłych gabinetach laryngologicznych. Jak potrzebna jest większa ingerencja to już tylko w formie hospitalizacji.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Lublin
W moim przypadku chodzi o operację, konkretnie o założenie drenów do jamy bębenkowej. Oczywiście wolałbym to zrobić na NFZ, ale jesli trzeba długo czekać to zrobie prywatnie, bo nigdy nie wyjde z tego zapalenia ucha. Przez to praktycznie nie słysze na jedno ucho.

Post Reply

Page: 1