272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Potrzebuję namiary na działające w Krakowie pogotowie hydrauliczne.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Mam pilne pytanie jak w temacie. W przypadkowy sposób w biurze urwała się umywalka wraz z rurą. Na ten moment zakręciliśmy wodę ale gdy tylko z powrotem zostanie włączoną to zalewa nam cały pokój. Potrzebuje kogoś kto szybko i sprawnie to wszystko wymieni.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Nie masz zaworów przy samym zlewie? Wtedy mogła byś odkręcić główny obieg a zakręcić tylko to najbliższe dopływy. Zastanawia mnie jak to się musiało stać że urwało się wszystko razem z przewodami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Toruń
Znajdź numer do jakieś hydraulika, kup odpowiednie rurki do podłączenia i tyle. No chyba że cała umywalka wraz z uchwytami się urwała i nie ma jak tego zamontować to już będzie trochę większy problem. Będzie trzeba kupić nową wtedy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
Polecam ci wejść na stronę http://wuko-tech.pl/. Jeżeli interesuje cię pogotowie hydrauliczne w Krakowie to firma również świadczy takie usługi. Przyjedzie do ciebie specjalista hydraulik i wymieni co trzeba. Sprawnie i szybko. U mnie też kiedyś pękła rura i skorzystałam z ich usług właśnie ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Uchwyty na których montuje się umywalkę są pęknięte więc wątpię żeby dało się ja z powrotem zamontować. Byłam już nawet w sklepie zobaczyć jaki koszt będzie nowej umywalki więc biorę to pod uwagę.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Lublin
Firma z linku wyżej bardzo rzetelna i sprawdzona. Miałem u siebie w firmie problem z kanałami burzowymi i dzięki ich pomocy udało się wszystko załatwić w kilka godzin. Firma ma odpowiedni sprzęt przez co szybko i wydajnie pracuje ;) Warto im zaufać jak zależy ci na czasie i profesjonalizmie. Polecam ze swojej strony ;)

Post Reply

Page: 1