272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Jakiego chirurga w Warszawie możecie mi polecić?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wrocław
Witam, szukam dobrego chirurga od kolan, takiego, który naprawdę zna się na rzeczy. Chodzi mi tutaj również o takiego, który postawi mi dobrą diagnozę. Podczas gry w kosza upadłem dość niefortunnie na beton kolanem i od tego czasu mam spore problemy. Byłem u kilku lekarzy i problem jest prawdopodobnie chirurgiczny. Niestety jak na razie nikt nie jest w stanie mnie do końca zdiagnozować. Nie wiem, co to może być. Dlatego postanowiłem, ze nie mogę już dłużej czekać i musze wziąć sprawę w swoje ręce. Doda, ze wypadek miał miejsce półtora roku temu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Radom
W takich przypadkach nie ma co zwlekać. Im szybciej zadziałasz tym masz większą szansę na powodzenie w leczeniu. pamiętaj, że oprócz samej operacji liczy się też rehabilitacja. Kolana są bardzo wrażliwe jeśli problem rzeczywiście jest chirurgiczny to spróbuj tutaj macromedica.pl/chirurg-warszawa/. Mają tutaj lekarzy, którzy są na bieżąco, cały czas dokształcają się zagranicą. Jeżeli chodzi o diagnozę to można im zaufać. Są bardzo precyzyjni, przeprowadzają szereg badań. Czasami w krwi coś wychodzi, czasami dobry rentgen wszystko rozjaśni. No i oczywiście mają lekarzy, którzy specjalizują się w takich dolegliwościach, zajmują się praktycznie tylko kolanami. Myślę, ze jak pójdziesz do nich to twój problem z kolanem szybko się rozwiąże.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Opole
Nie jestem lekarzem, ale miałem podobny problem. Ja by zrobił sobie usg doppler. Możesz je zrobić tutaj macromedica.pl/usg-doppler-warszawa/. Czasami zdarza się, ze to jest problem z tętnicami, to może być jakiś tętniak albo choroba niedokrwienna. Jeśli puchną ci nogi i odczuwasz bul w podudziu, to nie ma co zwlekać najlepiej od razu się zapisz. Na badanie na szczęście nie trzeba długo czekać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Jak dla mnie to właśnie jest porażka NFZ. Całe życie człowiek odkłada składki, a potem jak zachoruje to mu już w ramach tego NFZ-tu nikt ni pomoże. Ale oczywiście wyboru nie ma.Pozostaje tylko opieka medyczna prywatna :( to bardzo smutne.

Post Reply

Page: 1