272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Czy znacie jakąś dobrą firmę, która wykona kamienne schody w Gorzowie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Radom
Hej! Poszukuję sprawdzonej firmy kamieniarskiej z Gorzowa, która wykonuje schody. Zależy mi przede wszystkim na jakości, żeby efekt był naprawdę dobry. Dlatego bardzo proszę, jeśli tylko korzystaliście z czyichś usług i byliście zadowoleni, podzielcie się namiarami.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
Jest u nas w mieście kilka takich firm. Ale ja chyba żadnej był nie polecił. W ogóle odradzałbym kamienne schody, to wcale nie takie dobre rozwiązanie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Ale dlaczego? Są wytrzymałe, bardzo dobrze się prezentują. Moim zdaniem nie ma na co narzekać. A jeśli autorkę interesują porządnie zrobione kamienne schody Gorzów to miasto, w którym można skorzystać z usług tej firmy: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/. Naprawdę warto przynajmniej zajrzeć na stronę. Pracują bardzo szybko, a efekty są znacznie lepsze niż na zdjęciach w galerii. Te schody będą Wam służyć przez całe lata.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
Ja też chętnie dowiedziałbym się, dlaczego te schody z kamienia to takie złe rozwiązanie? Mam w domu i jestem bardzo zadowolony. :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Warszawa
Przepraszam, że się wtrącam, ale widzę, że piszecie o bardzo dobrze znanej mi firmie. U mnie wykonywali schody zewnętrzne, ozdobione takimi dodatkami: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/oferta/galanteria-kamienna/talki-i-kule-granitowe/. Efekt wprost oszałamiający. A schody odporne, niestraszne im niskie temperatury ani deszcze. Polecam!
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
Po prostu mam taką opinię. Być może te schody, które widziałem, były źle zrobione. Stopnie się kruszyły i można było odnieść wrażenie, że niektóre opadają. Za takie pieniądze w życiu nie zdecydowałbym się na takie ryzyko...
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
To na pewno była kwestia kiepskiej roboty. Dobrze wykonane schody są inwestycją na lata, dodatkowo przepięknie się prezentującą. Musisz porozmawiać z prawdziwymi specjalistami, to się przekonasz. Tymczasem pozdrawiam wszystkich. :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Radom
Widzę, że wywiązała się całkiem burzliwa wymiana zdań. Rozumiem sceptyczne podejście, sama na początku nie byłam przekonana. Później zobaczyłam u znajomych w innej części Polski i po prostu się zakochałam. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za aktywność i udzielone porady.

Post Reply

Page: 1