272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Gdzie szukać informacji na temat ochrony danych osobowych?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Planuje otwarcie sklepu internetowego i podobno musze wprowadzic roznego rodzaju rozwiazania sluzace ochronie danych moich przyszlych kleintow, bo inaczej moge dostac mandat. Gdzie szukac informacji o tym, co powinnam zrobic, by chronic dane klientow?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Jak szukasz rzetelnych informacji o ochronie danych osobowych to najlepszy będzie serwis https://odoserwis.pl/. Jeśli interesują Cię bardziej praktyczne informacje, to radziłabym skonsultować się z jakąś firmą, która zajmuje się administracją danych osobowych. Skorzystanie z usług takiego zewnetrznego podmiotu jest najprostszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
no tak, ale to sa dodatkowe koszty
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Toruń
Ten serwis odoserwis.pl to raczej dla specjalistów, dla administratorów bezpieczeństwa informacji czy dla inspektorów ochrony danych, a nie dla statystycznych przedsiębiorców, którzy szukają praktycznych porad na temat wprowadzenia określonych procedur w zbieraniu i administrowaniu danymi pozyskiwanymi od klientów firmy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Nie zgodze się. Tam jest dużo informacji praktycznych, również dla pracowników kadr i dla przedsiębiorców, którzy sami zajmują sie sprawami związanymi z ochroną danych osobowych. Trzeba tylko poszukac. Co do zlecenia administrowania danymi zewnętrznej firmie to faktycznie jest dodatkowy koszt, ale z drugiej strony masz problem z głowy.

Post Reply

Page: 1