272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Gdzie warto wykonać zdjęcia do dyplomu w Poznaniu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Dzień dobry. Chciałabym poznać Wasze propozycje miejsc w Poznaniu, w których warto wykonac zdjęcia do dyplomu. Jak w ogóle należy przygotowac się do zrobienia zdjęcia do dyplomu?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Interesująca propozycja wykonania zdjęć do dyplomu, a także do innych dokumentów znajduje się na stronie internetowej http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/. Firma, która zamieściła w necie tę oferte, robi profesjonalne i niedrogie zdjęcia do dyplomu w Poznaniu, używając do tego nowoczesnych cyfrowych lustrzanek oraz 3-minutowej termosublimacyjnej techniki drukowania fotografii, dzięki czemu zdjęcia są do odbioru na poczekaniu. Ja miałam tam robione zdjęcia nie tylko do dyplomu, ale również do dowodu osobistego, prawa jazdy oraz indeksu. Do zdjęć nie przygotowywałam się jakoś szczególnie, po prostu zapozowałam i gotowe :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Warszawa
Ja również znam tę oferte i też ją polecam. Nie tak dawno miałam tam robione zdjęcie do dyplomu, na którym wyszłam bardzo dobrze. Była to głownie zasługa profesjonalnego fotografa, któremu chwile czasu zajęło odpowiednie ustawienie mnie, żebym wyszła możliwie jak najlepiej. Choć przyznaję, ze w domu troche się przygotowywałam do tego zdjęcia. Przede wszystkim zadbałam o ubiór. Załozyłam białą koszulę z kołnierzem, a także cienką granatową marynarkę. Taki ubiór uważam za najbardziej odpowiedni do zdjęcia do dyplomu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Radom
Zgadzam się z Toba. Odpowiedni ubiór jest ważny, gdyż na zdjęcie do dyplomu zwracają uwagę potencjalni pracodawcy. Uważam, że ubiór na zdjęciu powinien być przede wszystkim schludny. Wazna jest również twarz, która powinna być wypoczęta i odpowiednio wypielęgnowana. Warto mieć delikatny makijaż, aby twarz się nie błyszczała. Mocny makijaż na zdjęciu dyplomowym nie jest wskazany.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Rozumiem, dziękuję za wskazówki. Wiem już jak przygotować się do zdjęcia do dyplomu, a także do której poznańskiej firmy, która wykonuje tego typu fotografie, najlepiej się udać.

Post Reply

Page: 1