272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Szukam dobrego salonu rowerowego w Poznaniu, polecicie jakiś?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 53
Location: Lublin
Dzień dobry, mam lekka nadwage i lekarz zalecił mi więcej ruchu, tak sobie pomyslałem ze moze zacznę do pracy jezdzic rowerem zamiast samochodem. Dlatego szukam dobrego salonu rowerowego w Poznaniu, polecicie jakiś?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Warszawa
jak to lekarz może zmotywować a zona pewnie nieraz mówiła zebys się więcej ruszł co? Ale cóż faceci wolą jeździc wygodnie samochodami, nawet po gazetę niestety.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Ale do rzeczy, jeśli szukasz porządnego roweru to polecam ci sklep rowerowo narciarski - 2Koła & Ski z Poznania, ten świetnie zaopatrzony sklep ma w ofercie wszelkiego typu rowery, dla pań panów oraz dla dzieci i młodziezy, trekkingowe miejskie czy crossowe jakie tylko chcesz.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Ostatnio kupowalam w tym salonie rowerowym w Poznaniu rower dla córki Classic Dutch, opony 28, piekny niebieski kolor, lekka rama alumioniowa i wiele innych bajerów, zresztą sam sprawdź na http://2kola.net.pl/15-rowery jaki rower i jakie wyposażenie cie interesuje a pracownicy sklepu podpowiedzą ci jaki model będzie najwłaściwszy przy Twojej nadwadze.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
To świetny sklep i serwis rowerowo narciarski gdzie kupisz zarówno dobry rower jak i markowy sprzęt narciarski, a wszystko w korzystnych cenach. Wejdz na http://2kola.net.pl/ i przejrzyj bogatą ofertę rowerow, przy okazji może kupisz sobie sprzęt i akcesoria narciarskie, jazda na nartach to też ruch na świeżym powietrzu więc dla Ciebie jak znalazł.

Post Reply

Page: 1