272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Jakie korzyści daje certyfikat ISO?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Piotrków Trybunalski
Witam. Chciałbym zapytać, jakie są plusy certyfikatów ISO. Zastanawiam się, czy nie zacząć starać się o certyfikaty ISO w swojej firmie. Chciałbym jednak wcześniej trochę o nich poczytać, głównie o korzyściach. Jestem bardzo ciekaw czy ktoś tutaj na forum orientuje się w nich i może coś na ich temat się wypowiedzieć ;) także bardzo chętnie poczytam o certyfikatach.. tymczasem pozdrawiam i dziękuje!
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 11
Location: Piła
No takie certyfikaty ISO to jest super rzecz.. nie dość, że klienci i partnerzy wiedzą, że firma jest bardzo profesjonalna to jeszcze jest gwarancja jakości i tego, że produkty i usługi spełniają najwyższą jakość. Sporo o systemach iso i zarządzaniu można znaleźć tutaj: pcc-cert.pl/certyfikacja-iso-systemy-zarzadzania/ ;) bo jednak to jest bardzo profesjonalna firma u której można pozyskać tego typu certyfikaty. Mają znakomitą opinię i bardzo pomagają, warto warto się z nimi skontultować odnośnie zdobycia certyfikatów ;)
« Last edit by fragxperts on Fri Nov 03, 2017 2:34 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Opole
Ja też same pozytywy słyszałem o firmie pcc-cert.pl/ i myślę, że to jedna z lepszych firm do których można się zgłosić o stosowny certyfikat iso itp. ja sam przymierzam się o zdobycie certyfikatu iso 50001 i myślę, że to będzie krok milowy dla mojej firmy, bo wiele klientów pyta o takie certyfikaty.
« Last edit by fragxperts on Fri Nov 03, 2017 2:34 pm. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
No takie certyfikaty jednak dają jasny sygnał, że firma spełnia najwyższe standardy i jak się do nich zwróci to wszystko będzie naprawdę najwyższej jakości.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 9
Location: Uznam
Ja też głównie wierzę w takie certyfikaty i są one wskazówka którą firmę i produkty wybierać.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
ISO to podstawa dla każdej większej firmy..

Post Reply

Page: 1