272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Implantologia w Warszawie - szukam dobrego specjalisty!

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Moi drodzy! Niedawno musiałam wyrwać jednego zęba i niestety teraz mam widoczną szparę. Wstydzę się rozmawiać z kimkolwiek, dlatego postanowiłam postawić na implant, ale nie mam pojęcia do kogo w Warszawie mogę się udać. Pomożecie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Toruń
Poważny problem, wiem jakie to jest krępujące, bo sam mam dwa implanty. Ze swojej strony poleciłbym Ci gabinet Dental Gallery, gdyż znajduje się tam najlepsza implantologia w Warszawie i bez problemu uzupełnią brak jednego zęba. Oferują oni również popularne licówki, implanty tytanowe oraz z innych stopów, ale musisz się też liczyć, że istnieją przeciwwskazania, które mogą wykluczyć Cię z zabiegu - stany chorobowe, alkoholizm, narkomania, nowotwór oraz wiele innych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Na szczęście nic mi nie dolega, dlatego nie powinno być problemu z zakwalifikowaniem mnie do zabiegu:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Dodam od siebie, że o implantologii w Warszawie, a konkretnie w tej firmie możesz poczytać na ich stronie dental-gallery.pl/implantologia.html, znajdziesz tam pełen wykaz usług oraz sposobów leczenia. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Ja osobiście polecam implanty tytanowe, gdyż charakteryzują się one trwałością oraz są rzadko odrzucane przez organizm.
« Last edit by fragxperts on Thu Oct 05, 2017 12:14 pm. »
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
Cała moja rodzina chodzi do tego gabinetu i jeszcze nikt nie miał żadnych zastrzeżeń. Nawet dzieci chętnie chodzą do dentysty, więc również polecam ten gabinet:)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Świetnie! Dziękuję Wam bardzo za pomoc, już byłam na wizycie kontrolnej i jestem umówiona na wstawienie implantu, muszę tylko zaleczyć stan zapalny i będziemy działać!

Post Reply

Page: 1