272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Rzeczowe szkolenia dla menadżerów w dobrych cenach – co polecicie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 41
Przyszła pora na to żeby trochę pogonić dwóch moich menadżerów do pracy. Fajne chłopaki ale lekko osiedli na laurach. Chcę ich pobudzić do działania i pomyślałem że ciekawym rozwiązaniem jest szkolenie. Wiem że są takie i wydaje mi się że byłoby dobrze gdybym swoich ludzi na nie wysłał. Czy znacie jakiś ciekawy adres?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
Ceny takich szkoleń znacząco spadły w ostatnich latach więc na pewno znajdziesz coś co Ci nie zrujnuje budżetu. No i w ogóle wybrałeś bardzo dobry sposób na zmotywowanie ludzi jakże daleki od innych znanych w polskim biznesie praktyk :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 16
Location: Opole
Też na to zwróciłam uwagę. Zamiast robić ścieżkę zdrowia zdecydowałeś się podnieść umiejętności podwładnych. Szacunek za to posunięcie bo nie każdego szefa na to stać.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wrocław
Kojarzysz może firmę Halibut? Organizują między innymi szkolenia dla menadżerów ale zakres usług mają dużo szerszy. Zajrzyj http://www.halibut.pl/szkolenia-i-kursy-dla-menadzerow/. Na pewno coś wybierzesz.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 5
Location: Nowy Sącz
Znam tę firmę, mieliśmy szkolenie sprzedażowe które prowadzili ich specjaliści. Zdecydowanie jedno z lepszych szkoleń na jakich byłam i nawet po zmianie zajęcia robiłam użytek z wielu treści tam przekazanych.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Piotrków Trybunalski
Jeśli szkoleniowcy są na poziomie to naprawdę jest szansa wielu rzeczy ciekawych się nauczyć. Rozwiązania są coraz lepsze i coraz więcej firm jest gotowych zainwestować w porządne szkolenia – to się chwali.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 11
Location: Piła
Niestety z moich doświadczeń wynika że pracodawcy temat szkoleń zlewają i traktują jak zło konieczne. Szkoda bo na dłuższą metę sami na tym tracą.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 29
Location: Międzyzdroje
Ja z kolei trafiałam zawsze na takich szefów którzy potrafili zmotywować zespół i równocześnie nie oszczędzali na dobrych szkoleniach. Co firma to obyczaj. Nie można generalizować ale u mnie wyglądało to dobrze.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 9
Location: Ustka
Też mi się wydaje że wszystko od firmy i jej szefa zależy. Niektórzy mają takie podejście jak założyciel wątku a inni niestety zupełnie odmienne. Pracownik nigdy nie może być pewny na którą opcję trafi.

Post Reply

Page: 1