272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Zlecę magazyny przemysłowe w formie hal – potrzebna sprawdzona firma

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Piotrków Trybunalski
Temat jest w miarę prosty – trzeba postawić trzy magazyny średniej wielkości, typowe konstrukcje systemowe na bazie stali. Napisałem że prosty temat ale w sumie nie jest to prawda ponieważ są kłopoty z wykonawcą. Ktoś się wstępnie podjął ale chyba ich to przerosło a terminy mnie gonią... Dlatego będę wdzięczny za radę do kogo z tym uderzyć?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
Szkoda że nie chodzi Ci o coś z drewna bo mój wujek ma firmę która stawia domy drewniane itp. Ale tu jest tyle osób że na pewno ktoś Ci sensownie podpowie odnośnie tych magazynów. A ode mnie masz pozdrowienia :)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 11
Location: Piła
Gdybym miał kogoś konkretnego podsunąć to chyba Solid Hale, ich akurat kojarzę bo raz zlecałem im magazyn i wywiązali się doskonale. Myślę że trzy obiekty są całkowicie w ich zasięgu bo mają doświadczenie przy dużych realizacjach.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 12
Location: Opole
Ze znalezieniem wykonawcy w tych czasach kłopotu na pewno nie będzie. Jest wysoki poziom ekip, poza tym większość wykonawców robi też projekty jeśli klient nie ma gotowego w ręku. Także byłbym spokojny na Twoim miejscu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 31
Location: Tarnobrzeg
Zobacz sobie http://solidhale.pl/oferta/indywidualne-rozwiazania/stalowe-magazyny-przemyslowe/. Ilość hal jest kwestią otwartą, nie wiem jak w tym momencie u nich z liczbą ekip, ewentualnie będą Ci te magazyny przemysłowe stawiać po kolei a nie równocześnie. Ale to chyba nie kłopot?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
Jak się pojedzie za miasto to widać naprawdę sporo hal tego rodzaju. Wydaje się że to w tym momencie standard jeśli chodzi o potrzeby przedsiębiorców w tym producentów. Zastanawiam się tylko jak oni to ogrzewają? Chyba trudno wykonalne?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
Raczej stosuje się ogrzewanie miejscowe, więc w pewnych częściach hali może być chłodniej, a w innych cieplej. Choć wszystko jest kwestią potrzeb. Jak jest dobra izolacja to dmuchawy rozlokowane równomiernie dadzą radę.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 32
Location: Radom
Pracowałam kiedyś na hali, produkcja odzieży. Właśnie taka co z zewnątrz wygląda jak magazyn. Zimą zawsze było tam ciepło, nigdy się nie przeziębiałam ani nic takiego. Także można normalnie ogrzać.

Post Reply

Page: 1