272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Jakie urządzenia sa potrzebne do monitoringu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na założenie monitoringu w swoich firmach, a także wokół swoich domów. Ja również zaczęłam o tym myśleć, gdyż z tego co słysze, monitoring daje różne mozliwości, np. prześledzenia przebiegu jakiegoś nieoczekiwanego zdarzenia na lub w poblizu swojej posesji. Poza tym wydaje mi się, ze kamery monitoringu odstraszają potencjalnych złodziei, włamywaczy i wandali kręcących się w poblizu danego miejsca. Tak więc co do zainstalowania monitoringu jestem już praktycznie przekonana, moglibyście mi tylko podpowiedzieć, jakie urządzenia są potrzebne, by monitoring działał?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 49
Location: Toruń
Jeśli chcesz mieć monitoring zewnętrzny, to przede wszystkim powinny to być kamery zewnętrzne, które sa odporne na skutki działania warunków atmosferycznych. Równie ważnym urządzeniem jest rejestrator, który służy do zapisu danych. Z rejestratorów polecam Ci nowoczesne rejestratory sieciowe IP, o których przeczytasz na stronie internetowej mzxglobal.pl/rejestratory/rejestratory-sieciowe-ip.html. Przy podłaczeniu rejestratora, jak również innych częsci systemu monitoringu może pomóc Ci ekipa dystrybuująca tego typu urządzenia, np. z firmy MZX GLOBAL, prowadzącej sprzedaż przez Internet.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 38
Location: Radom
To dobrze, że można liczyć w zakresie instalacji systemu monitoringu na fachową pomoc, gdyż samodzielna instalacja wydaje mi się zbyt skomplikowana.

Post Reply

Page: 1