272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Certyfikat BEC w firmie

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wrocław
Mam ogromną prośbę do was. W firmie w Wielkiej Brytanii gdzie pracuję, wśród pracowników, których język angielski nie jest językiem ojczystym, sporo mówi się o certyfikatach BEC z Cambridge English. Wyjaśnijcie mi proszę co to za certyfikaty.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 39
Location: Radom
Witaj. Tak więc certyfikaty BEC Business English Certificates to międzynarodowo uznane kwalifikacje, które pokazują pracodawcom Twoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim w pracy. Angielski jest kluczową umiejętnością dla udanej kariery.
« Last edit by fragxperts on Wed Aug 30, 2017 6:51 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 47
Location: Warszawa
Cześć. Uzupełniając wypowiedź kolegi, to jeśli ubiegasz się o pracę lub chcąc uzyskać awans, większość pracodawców, zwłaszcza międzynarodowych, poprosi Ciebie o wykazanie się znajomością języka angielskiego. Można to zrobić dzięki prestiżowym certyfikatom Cambridge ESOL BEC Business English Certificates, o których poczytasz na https://fce.pl/certyfikaty-egzaminy. W dzisiejszym świecie biznesu ważne jest, aby pokazać pracodawcom, że można komunikować się w języku angielskim skutecznie w codziennych sytuacjach biznesowych.
« Last edit by fragxperts on Wed Aug 30, 2017 6:52 am. »
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 15
Location: Wrocław
Rewelacja. Dziękuję wam za tak obszerne wypowiedzi.

Post Reply

Page: 1