272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Znacie stronę z nowoczesnymi żeliwnymi kominkami w dobrej cenie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 36
Location: Radom
Mam szybkie pytanie do was użytkownicy forum. Dostałam dom po rodzicach i pierwsze co zamierzam zrobić to wymienić stary kominek. Może znacie jakieś strony gdzie znajdę jakieś eleganckie wzory? Zależy mi na wysokiej jakości i dużej mocy.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 59
Location: Lublin
Moc zależy od konkretnego modelu ale jeżeli już można ci coś polecić to wejdź sobie na https://kozakominek.pl/. Masz tam kominki nowoczesne żeliwne, kozy oraz piece. Wszystko z Austrii w bardzo dobrej cenie. Naprawdę warto zainwestować w taki sprzęt bo wydajność i jakość jest bardzo wysoka ;)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 46
Jest kilka stron ale na twoi miejscu to poszukał bym czegoś w grafice w wyszukiwarce to cię przekieruje na odpowiednią stronę. Wiadomo że za granicą jest dużo większy wybór ale myślę że to co jest dostępne u nas w zupełności ci wystarczy ;)
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 56
Location: Warszawa
Jaka wydajność cię interesuje? Warto skontaktować się z firmą przed zakupem żeby ustalić czy taki kominek będzie odpowiedni do twojego domu. Sama robiłam zwrot bo się okazało że nie grzeje mi w całym domu. Na całe szczęście sprzedawca nie robił problemu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 43
Location: Radom
Poważnie? Ktoś wymienił ci używany kominek na taki o większej wydajności?

Post Reply

Page: 1