272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Schody Fakro we Wrocławiu tanio.

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 63
Location: Lublin
Hej, buduje domek jednorodzinny i chciałem, żeby na strych wiodły tradycyjne schody jednak okazuje się, że jest tam za wasko i sie nie zmieszczą, słyszałem że w takim przypadku można zamontowac schody składane, dlatego chce kupic schody składane Fakro Wrocław to miejsce mojego zamieszania, gdzie zrobie to najtaniej.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 48
Niezły pomysł takie schody są funkcjonalnie i nie zajmują dużo miejsca a do tego slyszałem, że producent schodów Fakro daje na nie kilkuletnia gwarancję, w sklepach ze stolarka okienna i drzwiową powinieneś dostac takie schody bez problemu.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Opole
Jesli chcesz kupic schody strychowe Fakro Wrocław to siedziba hurtowni okien dachowych, ale dostaniesz też tam schody składane i wiele innych akcesoriów, podaje link https://megablach.pl/schody-strychowe-c-294_281_286.html, gdzie dowiesz sie, ze gwarancja na takie schody strychowe jest 3 letnia.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 49
Location: Radom
Mam w swoim domku zamontowane takie schody z firmy Fakro z Wrocławia, jestem bardzo zadowolona, bo nie zajmuja one miejsca i są bardzo wygodne To naprawde dobra inwestycja, a w dodatku zaskoczylo mnie, ze takie schody składne mają udźwig do 160 kg, polecam.

Post Reply

Page: 1