272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Foteliki dla dzieci, jaki fotelik kupić do samochodu?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 51
Location: Toruń
Hej, jeszcze nigdy nie wybierałem fotelika do samochodu, a z tego co sie orientuje są rózne foteliki dla dzieci, pomożecie mi cos wybrać?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 42
Location: Radom
Wybierając foteliki dla dzieci najwzniejsze jest to, aby dopasować taki fotelik do wieku i wagi dziecka.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 44
Location: Radom
Dlatego większośc sklepów dzieli foteliki dla dzieci na kategorie wagowe, które są nastepujące: od 0-13 kg, 9-25kg lub 9-36 kg. Można kupic foteliki z bazą i bez bazy, w Polsce baza nie jest wymagana, ale w niektorych krajach europejskich tak. Na http://dzieciecewyprawki.pl/13-foteliki-samochodowe znajdziesz kilkadziesiąt produktów w tej kategorii, są to foteliki od najlepszych producentów, takich jak Recaro czy Colletto.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 60
Location: Lublin
Ja nie wiem, teraz to wszystko młodzi w internecie kupuja, nawet foteliki dla dzieci za moich czasow to było nie do pomyslenia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
A czemu nie, kupując w takim sklepie internetowym jak dzieciecewyprawki.pl, można sporo zaoszczędzić, a wybierając fotelik samochodowy można przy okazji kupic też wózek dla dziecka głęboki i spacerowy albo 2w1 a nawet 3w1.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 41
Location: Wałbrzych
Ja w tym sklepie kupowałam całą wyprawkę dla dziecka, od przwijaka az po fotelik samochodowy i jestem bardzo zadowolona bo udało mi się sporo zaoszczędzić,
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 57
Location: Warszawa
Warto dodac, ze portal dzieciecewyprawki.pl to nie tylko sklep online ale tez portal z poradami dla rodziców, gdze można przeczytać m.in, jak wybrac fotelik samochodowy dla noworodka.

Post Reply

Page: 1