272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Sprawny montaż klimatyzacji w Swarzędzu kto się tym zajmie?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Radom
Potrzebny i to od zaraz jest jakiś serwisant i montażysta klimatyzacji, który szybko dotrze do Swarzędza. W firmie, w której pracuje wysiadł całkowicie system chłodzenia, a w naszych waunkach pracy, a jest to firma transportowa nie może być mowy o tego rozdaju przestojach. Miałem się zająć znalezieniem dobrej firmy do naprawy i dlatego proszę teraz o pomoc.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 64
Location: Lublin
A co takiego w firmie przewozej chłodzicie?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Radom
No w przewozachg często zdarzają się towary, które odbieramy od klientów i na przykład dokładamy do transportu towar jeszcze kogoś innego. Jeśli towar wymaga ciągłehgo chłodzenia to my musimy ten system zapewnić, więc właśnie w ten sposób musimy mieć dostęp do tego rodzaju atmosfery :)))
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 59
Location: Warszawa
No to akurat jest bardzo proste. Jeśli na szybko potrzebujesz pomocy to spórbuj tutaj http://www.ice-klima.pl/montaz-klimatyzacji.html i oni zajmą się zarówno naprawą lub montażem jeśli jest taka konieczność. Klimatyzację w Swarzędzu i naprawią i założą w ekspresowym tempie.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 13
Location: Choszczno
To ekipa do trudnych zadań. Korzystałam z usług ice-klima.pl w zeszłym roku i teraz patrząc z perspektywy czasu uważam, że faktycznie nikogo lepszego na rynku do tej roboty nie ma. Co fajne oględziny mogą się odbyć u klienta i to bez żadnych dodatkowych kosztów. Super ekipa, która naprawdę daje radę.

Post Reply

Page: 1