272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Dostawca rolet okiennych z Poznania pod niestandardowy wymiar?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Tarnobrzeg
Prowadzę swoją firmę gdzie oferuje klientom okna. Z racji tego że bardzo popularne są ostatnio szerokie okna bez przedziału i do tego mam wiele pytań o rolety do nich to szukam sprawdzonej firmy do stałej współpracy. Znacie kogoś takiego i korzystaliście z usług?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 33
Location: Radom
Nie bardzo rozumiem pytanie. Szukasz kogoś kto robi rolety pod wymiar i po prostu chciał byś polecać ich produkty swoim klientom?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 27
Location: Tarnobrzeg
Dokładnie tak. Oczywiście chciał bym się dogadać na jakiś procent z zysków szczególnie że mamy bardzo dużo realizacji a takie pytania pojawiają się coraz częściej. Ważne jest to żeby były to naprawdę sprawdzone produkty bo sam oferuje wysokiej klasy okna i nie chcę zepsuć sobie renomy.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Wałbrzych
W takim razie sprawdź ofertę firmy Sundeco. Oni zajmują się roletami okiennymi w Poznaniu i uwierz mi że nie znajdziesz klienta który był by niezadowolony z ich usług. Sama mam takie rolety rzymskie kupione u nich i jak będę myślała o zmianie to na pewno idę do nich :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 54
Location: Lublin
Dzisiaj właśnie poprosiłem ich o pomiar i pewnie niedługo będę wybierał już konkretny materiał. Polecił mi znajomy, znajomemu jego znajomy i tak się kręci :P

Post Reply

Page: 1