272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Kancelaria adwokacka - czy warto nawiązać współpracę przed sprawą rozwodową?

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 61
Location: Warszawa
Witam. Moja przyjaciółka przechodzi bardzo ciężki okres. Mieszkanie z kredytem, dwoje dzieci i nagle takie paskudne wydarzenie. Związku raczej nie da się uratować... Rozwód jest nieunikniony. Jako że chciałabym ją jakoś wesprzeć, szukam informacji, porad itp. Najbardziej zależy mi na tym, aby dowiedzieć się, co może zrobić w takich sytuacjach adwokat. Z góry dzięki.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 61
Location: Lublin
Witaj. Raczej wątpię w to, aby ktoś udzielił Ci tu takich informacji. Ale zawsze możesz poszukać ich w jakichś specjalistycznych artykułach. Ewentualnie po prostu zorientuj się, która kancelaria jest najlepsza w Twoim mieście i odwiedź ich. :)
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 47
Location: Radom
Rola adwokata albo radcy prawnego w sprawie rozwodowej może być naprawdę znacząca. Często są to przecież sprawy bardzo emocjonalne, więc odpowiednie przygotowanie się ma duże znaczenie. Ale na takie tematy naprawdę musisz porozmawiać ze specjalistami.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 48
Location: Radom
Cześć. Znam taki blog, który prowadzi krakowska kancelaria adwokacka. Znajdziesz tam dużo informacji. Bardzo proszę: https://adwokatrodacki.pl/blog/w-wyroku-rozwodowym-brakuje-alimentow-co-zrobic/. Może akurat coś Cię zainteresuje.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 61
Location: Warszawa
O, dzięki. Widzę, że te artykuły są bardzo specjalistyczne. Muszę więc poczytać, a później porozmawiać z koleżanką. :)

Post Reply

Page: 1