272slowa.pl

Zaoraszamy do nas, forum dyskusyjne fragxperts.pl

Szukam dobrego zespołu na wesele w Malborku

Post Reply

Page: 1

Author Post
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Piła
Witam. Za około dwa lata w Malborku ma się odbyć moje wesele. Narzeczona chce, żeby grała u nas orkiestra, chociaż ja myślałem o DJ-u. Ale ona twierdzi, ze ludzie lepiej się bawią, gdy słyszą muzykę na żywo niż gdy ktos puszcza piosenki z komputera. A wy co o tym myślicie? Znajdę dobry zespół weselny w Malborku?
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 34
Location: Radom
Zgadzam się z tym, że goście na weselu potrafią lepiej się bawić, gdy muzyka jest grana na żywo przez dobry zespół niż gdy jest puszczana przez DJ-a. Ale zespół weselny powinien też umiec odpowiednio zachęcić gości do brania udziału w zabawie – do wspólnych gier oraz tańców, a może nawet do wspólnego śpiewania. Gdy zespół nie ma dobrego kontaktu z gośćmi, wówczas zabawa może się okazac niezbyt udana.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Andrychów
Ja też jak najbardziej się z tym zgadzam. Dlatego zanim zdecydowałam się na wybór orkiestry na moje wesele, dobrze przejrzałam oferty kilku zespołów. Szczególnie przypadł mi do gustu DejavuBand, który gra na weselach m.in. w Malborku.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Choszczno
Ja również znam ten zespół na wesele z Malborka, gdyż grał on w tym mieście na weselu mojej siostry. Muszę przyznac, ze reprezentują oni wysoki poziom muzyczny, a co więcej mają w sobie dużo energii, którą potrafią przekazać gościom. Nawet te osoby, które – wydawałoby się nie lubią tańczyć lub się wstydzą – bawiły się świetnie do białego rana. A więcej informacji na temat tego, jak wyglądają imprezy prowadzone przez ten band w Malborku, znajduje się pod linkiem http://www.dejavu-band.pl/gdzie-gralismy/zespol-muzyczny-malbork.html. Warto przeczytać, a w razie dalszych pytań – skontaktować się z zespołem.
Member
Registered: Jul 2015
Posts: 13
Location: Piła
No własnie czytam i ta oferta coraz bardziej mi się podoba. A co możecie powiedzieć na temat repertuaru, jaki posiada ten zespół?
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 12
Location: Choszczno
Ich repertuar muzyczny jest szeroki i obejmuje zarówno najnowsze hity, jak i szlagiery z lat 70-tych, 80-tych czy 90-tych, przy których dobrze bawią się całe pokolenia.
Member
Registered: Nov 2013
Posts: 20
Location: Andrychów
Zgadzam się. Co więcej, zespół jest elastyczny, jeśli chodzi o dobór repertuaru na dane wesele. Dzięki temu można z nim wcześniej ustalić, że będzie grał takie a nie inne utwory, żeby państwo młodzi oraz ich goście byli zadowoleni i dobrze się bawili.

Post Reply

Page: 1